X
تبلیغات
زولا

ترنم

انتخابات انجمن عکاسان قم

 

اعضای جدید هیات امنا انجمن عکاسان قم شناخته شدند.


با پایان یافتن دوره دو ساله انجمن عکاسان انتخابات انجمن با حضور نمایندگان ارشاد قم و هیات امنا دوره پیشین با حضور 90 نفر از اعضا انجمن برگزار و آقایان محمد رضا بهشتی منفرد خانم زینت زمانی آقای علیرضا محمودی و مهدی رضایی مهر و امیر حسامی نژاد به عنوان هیات امنا جدید انتخاب شدند .

در ابتدای جلسه آقای زمانی به عنوان یکی از اعضا هیات امنا قبلی گزارش مختصری از فعالیت های انجمن در دو سال گذشته ارائه دادند همچنین ایشان در ادامه سخنانشان اشاره ای به کاستی و مشکلاتی که در طول این دو سال با آن مواجه بودند داشتند .

در ادامه جلسه مفاد الحاقی به اساسنامه جدید انجمن توسط ایشان قرائت شد و مفاد الحاقی با اکثریت آرا مورد پذیرش قرار گرفت .

برای هیات امنا هفت نفر ثبت نام کرده بودند : محمد رضا بهشتی منفرد  مهدی رضایی مهر علیرضا محمودی  علیرضا فرزین   امیر حسامی نژاد  حسین رحیم زاده   زینب زمانی  و برای بازرس دو نفر : مصطفی خلیلی حسن پاشا قلی پور

از نکات قابل توجه این جلسه عدم حضور امیر بهرامی راد به عنوان کاندیدای هیات امنا در جلسه بود . با توجه به همین امر با توافق هیات امنا قبلی و نماینده ارشاد امیر حسامی به عنوان تنها دوطلب جایگزین ایشان شدند.

با شمارش آرا آقای محمد بهشتی منفرد با 67 رای رضایی مهر با 33 رای  آقای محمودی با 37 رای  امیر حسامی با 33 رای و  زینب زمانی با 41 رای  به عنوان هیات امنا جدید انجن عکاسان قم و آقای مصطفی خلیلی با 41 رای به عنوان بازرس انجن انتخاب شدند.

آقای بهشتی با سابقه مدیریت در انجمن سینمای جوان قم  و خانم زمانی مدرس دانشگاه و مسوول آموزشگاه آفتاب شرق و ترکیب نیروی جوان آقای حسامی با سابقه 12 سال عکاسی خبری نوید روزهای روشنی برای انجمن عکاسان قم هست که امیدواریم با تلاش اعضا عکاسی قم به جایگاه شایسته برسد .


تهیه و تنظیم خبر : عطایی

استرس